Masa cukrowa - Zielona/Lincoln Green

Kupując ten produkt zdobędziesz 1 punkt. Suma punktów za twój aktualny koszyk to 1 punkt , które można wymienić na bon o wartości 0,10 zł.


Nowy produkt

Masa cukrowa - Zielona

Masa cukrowa od wiodącej brytyjskiej firmy Renshaw to superłatwy w użyciu i plastyczny jak modelina produkt! Pozwala pokrywać duże powierzchnie wypieków ale również można z niego lepić dekoracje z każdym dowolnym motywem. Dobrze sprawdzi się również do pokrywania mniejszych elementów jak np. ciasteczek i babeczek.

Produkt wystarczy rozgnieść w ręku i rozwałkować na pożądaną grubość (polecana to 4-5 mm) – a następnie obłożyć nasz wypiek. Gdy masa zacznie przywierać do podłoża (np. blatu bądź deski) można podsypać ją cukrem pudrem.

 

Niedostępny w magazynie.

9,99 zł

SKŁAD Cukier, syrop glukozowy, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: E422, emulgator: E471, kolory: E133, E153, E161b, stabilizator: E413, środek konserwujący: E202, aromat.
MASA 250 g
PRODUCENT Renshaw
PRZECHOWYWANIE Produktu nie należy przechowywać w lodówce ani w zamrażalniku. Po otwarciu zalecane jest owinąć produkt folią spożywczą, umieścić w szczelnym pojemniku (aby zapobiec wysuszeniu). Przechowujemy w suchym i chłodnym miejscu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: