Patyczki do lizaków  Jest 4 produktów.

18,49 zł

   Stojak do lizaków od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Podstawka jest niezbędna przy dekorowaniu większej ilości lizaków. Pomieści aż 44 sztuki, czym w idealny sposób ułatwia pracę dekoratorskie. Stojak jest wykonany z 2 cm tektury - jest stabilny i wytrzymały. Instrukcja obsługi dotycząca złożenia stojaka załączona jest w opakowaniu.     

10,39 zł

   Patyczki do lizaków - 50 szt - 10 cm - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Patyczki wykonane z celulozy o wysokiej gęstości, idealnie nadają się do czekoladowych lizaków. Są jednokrotnego użytku i nie nadają się do pieczenia.    

10,39 zł

   Patyczki do lizaków - 25 szt - 20 cm - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Patyczki wykonane z celulozy o wysokiej gęstości, idealnie nadają się do czekoladowych lizaków. Są jednokrotnego użytku i nie nadają się do pieczenia.    

10,39 zł

   Patyczki do lizaków - 35 szt - 15 cm - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Patyczki wykonane z celulozy o wysokiej gęstości, idealnie nadają się do czekoladowych lizaków. Są jednokrotnego użytku i nie nadają się do pieczenia.    

Pokazano 1 - 4 z 4 produktów