Tylki  Jest 36 produktów.

na stronie
14,79 zł

Zestaw do szybkiej zmiany tylek od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Coupler firmy Wilton pozwala na szybką zmianę tylek podczas wykonywani dekoracji. Pasuje do wszystkich standardowych tylek tego producenta, o średnicy 18 mm. Zestaw składa się z czterech części, z których pierwszą należy włożyć do worka cukierniczego i nakręcić na nią drugą...

6,39 zł

  Tylka metalowa - nr. 1 - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.    Metalowa tylka do dekoracji ciast i kremów. Tylki  z okrągłą końcówką idealnie nadają się do wykonywania linii, obwódek, kropek, piłek, koralików, strun i koronek. Można używać w połączeniu ze standardowym couplerem.   

6,39 zł

  Tylka metalowa - nr. 2 - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Metalowa tylka do dekoracji ciast i kremów. Tylki  z okrągłą końcówką idealnie nadają się do wykonywania linii, obwódek, kropek, piłek, koralików, strun i koronek. Można używać w połączeniu ze standardowym couplerem.   

6,39 zł

  Tylka metalowa - nr. 4 - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Metalowa tylka do dekoracji ciast i kremów. Tylki  z okrągłą końcówką idealnie nadają się do wykonywania linii, obwódek, kropek, piłek, koralików, strun i koronek. Można używać w połączeniu ze standardowym couplerem.    

6,39 zł

   Tylka metalowa - nr. 5 - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Metalowa tylka do dekoracji ciast i kremów. Tylki  z okrągłą końcówką idealnie nadają się do wykonywania linii, obwódek, kropek, piłek, koralików, strun i koronek. Można używać w połączeniu ze standardowym couplerem.    

6,39 zł

   Tylka metalowa - nr. 10 - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Metalowa tylka do dekoracji ciast i kremów. Tylki  z okrągłą końcówką idealnie nadają się do wykonywania linii, obwódek, kropek, piłek, koralików, strun i koronek. Można używać w połączeniu ze standardowym couplerem.    

6,39 zł

   Tylka metalowa - nr. 12 - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Metalowa tylka do dekoracji ciast i kremów. Tylki  z okrągłą końcówką idealnie nadają się do wykonywania linii, obwódek, kropek, piłek, koralików, strun i koronek. Można używać w połączeniu ze standardowym couplerem.    

6,39 zł

  Tylka metalowa - nr. 14 - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Metalowa tylka do dekoracji ciast i kremów. Tylki  gwiazdki idealnie nadają się do wykonywania gwiazdek, kwiatków i muszelek. Można używać w połączeniu ze standardowym couplerem.    

6,39 zł

   Tylka metalowa - nr. 16 - od renomowanej amerykańskiej firmy Wilton.     Metalowa tylka do dekoracji ciast i kremów. Tylki  gwiazdki idealnie nadają się do wykonywania gwiazdek, kwiatków i muszelek. Można używać w połączeniu ze standardowym couplerem.    

Pokazano 1 - 9 z 36 produktów